کافی میکس (بدون شکر) - Coffee Mix without sugar - آمیتیس البرز آریانا

هشدار

JUser: :_load: ناتوان در تشخیص کاربر با شناسه: 157

کافی میکس (بدون شکر) - Coffee Mix without sugar

(0 رای‌ها)
این بسته بندی حاوی 15  کافی میکس 1*2 ساشه(تک نفره) می باشد که به همراه علامت استاندارد و مجوز های بهداشتی به مشتریان ارائه می شود.در این بسته بندی طرز تهیه به طور واضح و به سه زیان رایج دنیا برای توضیح داده شده است.همچنین بسته بندی این محصول دارای شماره پروانه بهداشتی از سازمان غذا و دارو می باشد تاریخ تولید و انتقضا به وضوح در روی بسته بندی قابل ملاحظه می باشد.جهت خرید با اطمینان مشتریان و افزایش آگاهی در هنگام خرید جدول مقادیر مواد استفاده شده در محصول بر روی بسته بندی درج شده است وسطح سلامت محصول را به خوبی نمایان ساخته است.

 

پودر كافي ميكس ساشه 1*2مخلوطي است از پودر قهوه فوري تهيه شده از دانه قهوه برزيل و ويتنام ،كافي ميت (پودر خامه غيرلبني) از شركت Mokate لهستان يا شركت AFG ويتنام با كيفيت بسيار عالي. ساير افزودني ها شامل طعم دهنده  و روان كننده و تثبيت كننده مي باشد .اين محصول كاملاً‌خالص بوده و از هيچ گونه جانشين و رنگ دهنده استفاده نگرديده است .

روش تهيه : 12

گرم پودر آماده را در آب جوش (بالاي 92 درجه ) به ميزان 150 ميل ليتر بصورتي كه ابتدا پودر را در ليوان ريخته و سپس آب جوش را به آن اضافه كنيد.براي لذت بيشتر از نوشيدني بهتر است تا كاهش دماي دلخواه صبر كنيم .

 

ارتباط با شرکت

دفتر فروش باتي نوك

  • تهران .فلکه دوم صادقیه بلوار ایت الله کاشانی بلوار اباذر مجتمع تجاری اداری ایسان طبقه دوم واحد ۲۰۶ شرکت سرو سازان نیلو
  • +98-21-۴۴۰۲۰۴۳۲
  • +98-21-۴۴۰۸۶۳۲۸
  • info@amitisfood.com
  • فرم تماس با ما
  • آدرس روی نقشه